The Witcher 3 Yeni Nesil Ne Zaman Çıkacak? Belli Oldu!

0 19

Bugünki makalemizde sizlere The Witcher 3 Yeni Nesil Ne Zaman Çıkacak? Belli Oldu! ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda The Witcher 3 Yeni Nesil Ne Zaman Çıkacak? Belli Oldu! ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

The Witcher 3 yeni nesil ne zaman çıkacak nihayet öğrendik. CD Projekt Red nihayet The Witcher 3: Wild Hunt hayranlarının oyunun yeni nesil güncellemesini ne zaman oynayabileceğini doğruladı. The Witcher 3: Wild Hunt, 2015’te ilk piyasaya çıktığında büyük eleştiriler aldı ve genellikle şimdiye kadar yapılmış en iyi oyunlardan biri olarak kabul edildi.

The Witcher 3‘ün ilk piyasaya sürülmesinden bu yana geçen yedi yıl içinde önemli ölçüde daha güçlü video oyun konsolları ve oyun bilgisayarları kullanıma sunuldu ve yeni nesil güncelleme, en son donanımdan tam olarak yararlanmasına yardımcı olacak. Duyurulmasının üzerinden iki yıl geçen yeni nesil sürümünün ne zaman çıkacağına ve neler sunacağına bakıyoruz.

The Witcher 3 Yeni Nesil Ne Zaman Çıkacak?

The Witcher 3 yeni nesil güncellemesi ilk olarak 2020’de duyuruldu ve bu nedenle serinin hayranları onu almak için oldukça uzun bir süredir bekliyorlardı. Oyunun yeni nesil güncellemesi yayınlandığında, oyunun performansını iyileştirecek ve hatta Netflix dizisine dayalı bazı yeni içerikler ekleyecek. The Witcher 3’e zaten sahip olanlar, yeni nesil sürüme tamamen ücretsiz olarak yükseltebilecek.

The Witcher 3 yeni nesil güncellemesi 14 Aralık Çarşamba günü yayınlanacak. Önümüzdeki hafta, CD Projekt’in Twitch kanalında yeni nesil sürümün oynanış videosu da gösterilecek. Henüz herhangi bir oyun videosu paylaşılmamış olsa da, önümüzdeki ay piyasaya sürüldüğünde The Witcher 3 yeni nesil güncellemesinde yer alacak iyileştirilmiş aydınlatmayı gösteren bir ekran görüntüsü içeriyordu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.