The Witcher 3 Yeni Nesil Sürümü Tanıtıldı (Video)

0 15

Bugünki makalemizde sizlere The Witcher 3 Yeni Nesil Sürümü Tanıtıldı (Video) ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda The Witcher 3 Yeni Nesil Sürümü Tanıtıldı (Video) ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

The Witcher 3 yeni nesil sürümü için uzun zamandır beklenen ücretsiz güncelleme 14 Aralık 2022‘de çıkış yapacak. Yeni nesil konsolların gücü ve modern PC donanımı göz önünde bulundurularak geliştirilen güncelleme ile oyuna ışın izleme desteği, konsollarda daha hızlı yükleme süreleri, deneyime entegre edilmiş çeşitli modlar dahil olmak üzere düzinelerce görsel, performans ve teknik geliştirme içerecek.

Buna ek olarak, Geralt için yeni silahlar ve zırhlar ve belirli karakterler için alternatif görünümler gibi Netflix’in The Witcher dizisinden ilham alan bir dizi ücretsiz DLC’de oyuna dahil edilecek. The Witcher 3 yeni nesil güncellemesi, oyunun herhangi bir sürümüne zaten sahip olan herkes için ücretsiz olarak yayınlanacak veya ayrı olarak oyun ile birlikte satın alınabilecek.

The Witcher 3 Yeni Nesil Sürümü Güncelleme Notları

  • PC’ye eklenen büyük yeni özelliklerden biri, oyuncuların fotoğraf çekip paylaşmasına olanak tanıyan bir fotoğraf modu olacak. Stüdyo, daha sonra gelecek bir fotoğraf modu yarışması olacağını söyledi.
  • Ek olarak, kamerayı Geralt’a yaklaştıran PC’ye gelen yeni bir kamera modu da oyuna eklenecek. Oyuncular, kamera kurulumunu keşfetmek, savaşmak ve Kızıl Göz’e binmek gibi farklı durumlar için karıştırabilecek ve eşleştirebilecek.
  • The Witcher 3 yeni nesil sürümü, PC’de ışın izleme ve ortam engellemenin yanı sıra PC’de arka plan karakterleri ve çevresel unsurlar hakkında daha fazla ayrıntı sunan “Ultra Plus” ayarları ekleyecek.
  • PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için oyuncuları için ise performansa (daha yüksek kare hızı) veya kaliteye (daha iyi görseller) öncelik vermeyi seçmelerine olanak tanıyan Performans ve Kalite modları sunulacak.
  • PS5’te The Witcher 3, DualSense kontrol cihazının dokunsal geri bildirimini ve uyarlanabilir tetikleyicilerini kullanacak, böylece oyuncular bir kılıçla düşmana vurduklarında veya işaret kullandıklarında aksiyonu hissedebilecek.
  • Geralt için yeni yürüyüş ve koşu seçenekleri ve oyunun altyazılarının boyutunu değiştirme yeteneği dahil olmak üzere, güncellemeyle birlikte gelen çeşitli başka yaşam kalitesi güncellemeleri de yapılacak.
  • Ek olarak, oyuncular yeni güncelleme ile oyunun ara sahnelerini duraklatabilecek.

Geliştiriciler, tam yama notlarının lansmana daha yakın bir zamanda paylaşılacağını söyleyerek, ek “sürprizler” olacağını söyledi. Henry Cavill’in 1. ve 2. Sezonda kullandığı kılıçlar da dahil olmak üzere Netflix’in The Witcher dizisinden ilham alan içerikler de The Witcher 3 yeni nesil sürümü ile oyuna eklenecek. Dahası, The Witcher 3’e çapraz ilerleme desteği de gelecek.

Henüz oyuna sahip olmayanlar için özel bir yeni nesil sürüm olan The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition, tüm geliştirmeleri, ücretsiz ek paketleri ve ücretli hikaye genişletmelerini içerecek. Complete Edition isimli sürüm PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’de dijital olarak satın alınabilecek veya lansmandan sonra kutulu sürüm olarak da satılacak.

The Witcher 3: Wild Hunt‘ın yeni nesil sürümünün yanı sıra PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch sürümleri de çok sayıda ekleme ve iyileştirmenin yanı sıra Netflix Witcher temalı DLC’ler içeren bir güncelleme alacak.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.