The Witcher 3 Yeni Nesil Sürümüyle Uyumlu Modlar Listesi

0 10

Bugünki makalemizde sizlere The Witcher 3 Yeni Nesil Sürümüyle Uyumlu Modlar Sıralaması ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda The Witcher 3 Yeni Nesil Sürümüyle Uyumlu Modlar Sıralaması ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt‘ta pek fazlaca popüler mod mevcut ve favorilerinin gelen yeni nesil yükseltmeyle uyumlu olup olmayacağından kaygı edenler için geliştirici CD Projekt Red, en fazlaca kullanılan modları kontrol ederek bir sıralama yayınladı.

The Witcher 3’ün 14 Aralık‘ta yayınlanacak sürümü, oyunun grafik seviyesini yükseltecek. Doğal ki, orijinal sürüm hala görsel bir mükemmel diyebiliriz sadece yeni gelen ışın seyretme özelliği şeklinde sistemler ile oyun bir tık daha yeni hissettirecek. Ayrıca, halihazırda PS4 yada Xbox One’da oyuna haiz olanlar için parasız olacak olan yükseltme, oyuna mod desteği de getirecek.

The Witcher 3 Yeni Nesil Sürümüyle Uyumlu Modlar Neler?

CDPR, en sevilen The Witcher 3 modlarının bazılarını kontrol etti ve hangilerinin işe yarayıp hangilerinin yaramadığını ayrıntılarıyla açıklayan bir elektronik tablo yayınladı. E-tablo, 71 modu, Nexus Mods üstündeki bağlantıları, kurulmaları ihtiyaç duyulan klasör, uyumluluk testinin sonucu ve ek yorumlarla beraber listeledi.

Listedeki 71 moddan 38’i çalışıyor şeklinde görünüyor ve geriye “komut dosyası hatası” yada “görsel efekt yok” şeklinde şeyler yazan notlarla beraber yeni nesil yükseltmeyle uyumlu olmayan 33 tanesi kalıyor.

Stüdyonun hangi topluluk modlarının çalışacağını kontrol etme zahmetine girmesi iyi, böylece hayranlar en azından hangi favorilerini kullanmaya devam edebileceklerini görebilecek.

Yükseltmenin yanı sıra CD Projekt Red, 2007’de çıkış meydana getiren orijinal The Witcher oyununu da sıfırdan geliştirdiğini duyurdu. Bu, yalnızca seneler içinde yaşlanan 15 yaşındaki RPG’nin tam teşekküllü bir tekrardan yapılanması olmakla kalmayacak, hem de oyunu açık dünya haline getirerek ikinci ve üçüncü oyun ile aynı seviyelere taşıyacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.