The Witcher Remake, Dördüncü Oyundan Sonra Çıkacak

0 12

Bugünki makalemizde sizlere The Witcher Remake, Dördüncü Oyundan Sonrasında Çıkacak ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda The Witcher Remake, Dördüncü Oyundan Sonrasında Çıkacak ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Geralt’ın PC’deki ilk RPG oyununun modernize edilmiş versiyonu The Witcher Remake‘in elimize geçmesi birazcık vakit alacak. Oyunun çıkış zamanı hemen hemen kesinleşmedi sadece geliştirici CD Projekt Red, şu anda Polaris kod adlı dördüncü The Witcher oyununun çıkışından bir süre sonrasında geleceğini deklare etti.

CD Projekt Red‘in Mart ayında resmi olarak duyurduğu dördüncü The Witcher oyunu, Unreal Engine 5 oyun motorunu kullanacak. Yatırımcılarla meydana getirilen son üç aylık kazanç görüşmesinde CEO Adam Kiciński, The Witcher Remake’in Unreal 5’te geliştirileceğini ve ” The Witcher 4 ile aynı teknolojileri kullanacağını” beyan etti. İki oyun aynı anda geliştiriliyor sadece birisi daha ilkin çıkacak.

The Witcher Remake Açık Dünya Olacak

Kiciński, “Polaris piyasaya sürüldüğünde, Polaris için her şey son halinde olacak ve ekibin bir kısmı Remake projesine daha çok destek verecek” dedi. Doğal ki, The Witcher 4’ün çıkış tarihiyle ilgili de bir duyuru yapılmadı, dolayısıyla bunların ne vakit gerçekleşeceğini tahminden öteye götüremeyiz. CD Projekt’in son büyük oyunu Cyberpunk 2077, nihayet piyasaya sürülmeden ilkin senelerce devam eden ertelemeler yaşamıştı.

Bunun yanı sıra, The Witcher Remake’in orijinaline gore büyük bir farkla geleceğini de öğrendik. Yenilenen sürüm açık dünya olacak. İlk oyun kesinlikle açık dünya değildi ve çizgisel bir ilerleme sunuyordu. Tam olarak doğrusal olmasa da, hem birinci hem de ikinci Witcher oyunları, yalnızca üçüncü oyunun sunmuş olduğu geniş düzlüklerine kıyasla mühim seviyede daha ufak alanlar sağlıyordu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.