TikTok Yıldızı ‘Operation Hangover’ Vefat Etti

0 8

Bugünki makalemizde sizlere TikTok Yıldızı ‘Operation Hangover’ Vefat Etti ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda TikTok Yıldızı ‘Operation Hangover’ Vefat Etti ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

TikTok yıldızı Operation Hangover‘ın kanalında gösterilen bir video, kanalın yaratıcısı David’in geçtiğimiz günlerde yaşamını kaybettiğini ortaya çıkarttı. ABD’da platforma karşı başlatılan yasaklama çabalarının peşinden, bugün ise popüler bir TikTok içerik oluşturucusunun üzücü bir halde vefat etmiş olduğu haberi geldi.

Operation Hangover, adından da anlaşılacağı benzer biçimde, içerik oluşturucu David’in çeşitli alkollü içecekler içtiği kanalla ilk kez bu senenin başlarında TikTok’ta çıkış yapmış oldu. David, Four Loko ve Fireball benzer biçimde içeceklerin ve Paqui “One Chip Challenge”ın tadını çıkarırken seyircilerle söyleşi ederek sık sık kanalda gösterim yapmış oldu. Platformda geçirdiği süre süresince, 10.000’den fazla takipçi topladı.

Hayranlar, Operation Hangover’ı Yad Etti

Salı günü içerik oluşturucunun kanalına yüklenen bir videoda, David’in kız kardeşi fanatiklerine içerik oluşturucunun son videosundan bu yana ne yazık ki vefat ettiğini bildirdi. David’in kız kardeşi, kanaldaki videolarda sık sık David’in yanında yer aldı ve bugün ise hayranlara David’in cenazesi için fon sağlamak amacıyla bir GoFundMe kampanyası başlatıldığını bildirdi.

Videoya bol miktarda yorum icra eden hayranlar, Operation Hangover’ın geçmiş videolarıyla ilgili anılarını paylaştılar; hepimiz David’den “mükemmel bir adam” olarak bahsetti ve önceki videolarda yapmış olduğu izlenimleri ve şakaları yad etti. Sevilen TikTok kullanıcısı Cooper Noriega‘nın senenin başlarında vefat etmesiyle, Operation Hangover bu yıl ağlatısal bir halde vefat eden bir başka büyük içerik oluşturucu oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.