Tom Clancy’s Splinter Cell Ubisoft Store’da Ücretsiz!

0 15

Bugünki makalemizde sizlere Tom Clancy’s Splinter Cell Ubisoft Store’da Ücretsiz! ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Tom Clancy’s Splinter Cell Ubisoft Store’da Ücretsiz! ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Bu yıl 20’inci yaşına basan Tom Clancy’s Splinter Cell serisi, oyun sahnesine indikten çok kısa bir süre sonra müthiş bir etki yarattı. Heyecan verici aksiyonu, gizlilik odaklı oynanışı ve sürükleyici görevleriyle adından söz ettiren oyun, zamanının çok ötesinde bir deneyim vadediyordu. Ubisoft tarafından 2003 yılında piyasaya sürülen Splinter Cell, kısa süreliğine ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Ubisoft Store‘da 22,49 liraya satılan üçüncü şahıs nişancı oyunu, 30 Kasım Çarşamba TSİ 16:00‘a kadar bedava alınabilecek. Bu tarihe kadar Ubisoft Connect kütüphanenize eklemeniz halinde Splinter Cell serisinin ilk oyununa kalıcı olarak sahip olabileceksiniz. Oyunu çalıştırmak için launcher’ı bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor. Eğer gizlilik odaklı nişancı oyunlarını seviyorsanız, bu fırsatı sakın kaçırmayın derim.

Splinter Cell, 30 Kasım’a Kadar Ücretsiz Olacak

Elbette bugünün oyunları gibi bir grafik, yapay zeka ve oynanış kalitesi beklenmemeli. Fakat yine de keyifli bir deneyim yaşatıyor. Ayrıca serideki ikinci, üçüncü oyunlara kısmen de olsa zemin hazırlaması açısından da önemli. Kısaca hikayeden bahsedersek, siber terörizmin ve ülkeler arasındaki gerilimin 3. Dünya Savaşı’na yol açmak üzere olduğu bir dönemdeyiz.

NSA’in gizli kolu olan Third Echelon’un yüksek eğitimli gizli ajanı Sam Fisher olarak teröristlerin mevzilerine gizlice sızıyor, gereken her şekilde kritik istihbarat elde ediyor ve arkamızda hiçbir iz bırakmadan görevleri tamamlıyoruz. Daha önce de dediğim gibi gizlilik odaklı bir oyun olduğu için hedeflerimizi sessizce ortadan kaldırmamız gerekiyor. Hatta mümkün olduğunca silahınıza başvurmadan ilerlemeniz akıllıca bir yöntem olacaktır.

Tom Clancy’s Splinter Cell’i, 30 Kasım’a kadar Ubisoft Store‘dan ücretsiz alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.