Transformers Rise of the Beasts Seriyi Sıfırlayacak!

0 7

Bugünki makalemizde sizlere Transformers Rise of the Beasts Seriyi Sıfırlayacak! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Transformers Rise of the Beasts Seriyi Sıfırlayacak! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Transformers Rise of the Beasts, Transformers serisini tekrardan başlatan film olacak. Yönetmen Steven Caple Jr. ve filmin yıldızı Anthony Ramos, Black Girl Nerds ile yaptıkları röportajda bu detayları deklare etti. Bu noktaya kadar, Rise of the Beasts’in tekrardan başlatma olacağı doğrulanmamıştı.

İzleyicilerin filmin tonundan ve temalarından ne bekleyebilecekleri sorulduğunda Caple Jr., Transformers filminin seri için bir tekrardan başlatma görevi göreceğini deklare etti. Rise of the Beasts, ağırlıklı olarak daha önceki Michael Bay filmlerinden ayrı duran 2018 yılında yapılmış Bumblebee’den bu yana serinin ilk canlı aksiyon filmi olacak.

Transformers Rise of the Beasts Fragmanı Gösterildi

Rise of the Beasts ile serinin tekrardan başlatılması, bilhassa de Optimus Prime (Peter Cullen) ile ilgili sual işaretleri doğurdu. Hayranların bir çok (bilhassa Bay’in filmlerinin) Optimus’u Autobot’ların lideri olarak Dünya’nın dürüst bir kurtarıcısı olarak görse de, Caple Jr. filmimizde karakterin insanlara şüpheyle yaklaştığını ve bir tek evine gitmek istediğini söylemiş oldu. Bu haber, Cybertron’da gerçekleşen Bumblebee’nin açılışı göz önüne alındığında oldukca garip karşılandı.

Hayranlar, Rise of the Beasts ile serinin tekrardan başlayıp başlamayacağını merak ediyorlardı, bu yüzden şüphesiz pek oldukca şahıs için bu kadarını duymak bile rahatlatıcı olacaktır. Bay’in filmleri 2007’de orijinaliyle (mali olarak) kuvvetli bir halde başlasa da, seri on yıl sonrasında The Last Knight’ın Paramount ve Hasbro için ortalama 100 milyon dolar kaybetmesiyle bitme noktasına geldi.

Bumblebee finansal ve bilhassa tehlikeli sonuç olarak daha iyi performans gösterdi, bu yüzden Rise of the Beasts’in doğru yönde atılan bir sonraki adım bulunduğunu umuyoruz.

Transformers: Rise of the Beasts, hayranların favorisi olan Beast Wars öyküsünü uyarlayacak. Film, serinin hemen hemen beyaz perdeye çıkmamış hain bir grubu olan Terrorcon’ları devirmek için beraber emek harcaması ihtiyaç duyulan Autobot’ları ve Maximals’ı zorlayacak.

Transformers: Rise of the Beasts gelecek yıl 9 Haziran’da sinemalarda olacak. Fragmanı aşağıdan seyredebilirsiniz:YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.