Türk Oyunu Cats and the Other Lives, 16 Liradan Çıkış Yaptı

0 11

Bugünki makalemizde sizlere Türk Oyunu Cats and the Other Lives, 16 Liradan Çıkış Yaptı ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Türk Oyunu Cats and the Other Lives, 16 Liradan Çıkış Yaptı ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Türk geliştirici stüdyo Cultic Games tarafından geliştirilen macera oyunu Cats and the Other Lives, bugün itibariyle çıkış yaptı. Stüdyonun ilk oyunu Stygian: Reign of the Old Ones büyük bir başarı getirmesinin yanı sıra, bir Türk stüdyo tarafından geliştirildiği için oyuncuları heyecanlandırmıştı. Stüdyonun yeni oyunu olan Cats and the Other Lives’ı, Aspen adlı bir kedinin gözünden oynayacağız.

Bir aile tarafından sahiplenilmiş olan Aspen, dağılmış ailesinin yeniden bir araya gelmesine tanıklık edecek. Ailenin reisi Bernard Mason vefat ettikten sonra, Mason ailesinin geri kalan üyeleri son görevlerini yerine getirmek için çocukluklarının geçtiği baba evlerinde bir araya gelecek. Evin kedisi Aspen olarak biz oyuncular, gizemli Mason ailesinin umutlarına, hayal kırıklıklarına ve pişmanlıklarına tanık olacağız.

Cats and the Other Lives

Böylelikle yıllara dayanan bir hikayeyi öğreneceğiz ve evin kedisi olarak rolümüzün ne kadar büyük olduğunu göreceğiz. Oyunun mekanikleri ise oldukça kolay olacak. Point and click tarzını benimseyen oyun, ev kedilerinin davranışları etrafında şekillenen birçok hareket mekaniğini de bizlere sunacak. Cats and the Other Lives şu anda Steam’de lansman indirimiyle 16 TL’den satışa sunuldu. Ancak oyunun indirimsiz fiyatı da 20 TL, bu yüzden satın almak için acele etmenize gerek yok.

Oyunun Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üstü
  • İşlemci: Intel i5+
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX900 ya da daha üstü
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.