Victoria 3 1.1 Güncelleme Notları Yayınlandı

0 17

Bugünki makalemizde sizlere Victoria 3 1.1 Güncelleme Notları Gösterildi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Victoria 3 1.1 Güncelleme Notları Gösterildi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Victoria 3 1.1 güncellemesi ile büyük strateji oyunu için bazı mekanikler tekrardan ele alındı, denge değişimleri yapılmış oldu, suni zeka güncellendi, yeni içerikler eklendi ve birçok irili ufaklı hata giderildi. Ayrıca, oyunu ilk kez duyuyorsanız, Paradox Interactive’in Türkçe dil desteğiyle çıkış meydana getiren son büyük strateji oyunu için yazdığımız incelemeye göz atabilirsiniz.

Şu anda mevcut olan Victoria 3 1.1, sürümü ‘Earl Grey’ olarak adlandırıldı ve bazı devasa ve kompakt değişimler getirdi. Victoria 3’ün en sinir bozucu problemlerinden biri için daha ilkin duyurulmuş bir düzeltme dahil birçok problem bu güncelleme ile çözüldü. Victoria 3 hataları ile başınız dertteyse, bu güncellemeye hızlıca yüklemenizi tavsiye ediyoruz.

Victoria 3 1.1 Güncelleme Notları

En büyük değişikliklerden bazıları, meşruiyet değiştiricileri ve moral sisteminde meydana getirilen bir tekrardan çalışmayla ilgili. Artık ülkelere meşruiyet düzeylerine bağlı olarak değişik ikramiyeler ve cezalar uygulanacak ve Hükümet Oylarına bağlı olarak hususi bir değiştirici eklenecek. Devlet büyüklüğünden meydana gelen meşruiyet cezaları da artık ideolojik tutarlılığa dayalı bir cezayla değiştirildi.

Paradox ek olarak “taraflar ve öteki çeşitli değiştiriciler içinde verilen zayiatlardaki farkla değiştirilen, savaşın her turu için bir üs yitirilmesine niçin olacak şekilde” moral sistemini de elden geçirdi.

Anlaşmalı limanlarda da oldukça büyük bir değişim yapılmış oldu zira sahiplerinin güç sıralaması piyasa sahiplerinden daha düşükse artık işlev görmeyecek; Paradox’un söylediğine bakılırsa Büyük Güçler anlaşmalı limanları öteki Büyük Güçlerin pazarlarına erişmek için kullanamayacak.

Victoria 3 1.1 güncellemesinin geri kalanında da fazlaca sayıda değişim yapılmış oldu sadece Paradox’un öne çıkardığı şeylerden bazılarını derledik. Dünyanın dört bir tarafındaki petrol ve kauçuk yatakları potansiyeli, ücretlerde meydana getirilen birçok değişiklikle ve kitlesel göçün ana hedefinin koloniler olmasını önlemek için yalnızca anonim devletleri hedefleyen kitlesel göçlerle tekrardan dengelendi.

Ek olarak çökmeler, takılmalar, seferler ve dış ilişkiler için hata düzeltmeleri görmelisiniz ve bunun yerine ekranın ortasında yada sağ alttaki bölümde hangi bildirimlerin üstte görüntüleneceğini değiştiren bir kullanıcı arabirimi iyileştirmesi de dikkatinizi çekecektir.

Victoria 3 1.1 güncelleme notlarının tamamını, değişim ve iyileştirme dağlarını araştırmak istiyorsanız Paradox tarafınca ilgili Victoria 3 forumunda paylaşıldığını belirtelim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.