Vikings Valhalla 2. Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

0 5

Bugünki makalemizde sizlere Vikings Valhalla 2. Sürem Tanıtım Fragmanı Gösterildi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Vikings Valhalla 2. Sürem Tanıtım Fragmanı Gösterildi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Vikings Valhalla 2. Sürem fragmanı resmi olarak gösterildi ve Kattegat’tan zorla uzaklaştırılan kahramanlarımızın karanlık geleceğini sergiledi. Orijinal Vikings’in devamı olan Netflix dizisi, Viking Çağının sonunda Leif Erikson (Sam Corlett), Freydis Eiríksdóttir (Frida Gustavsson) ve Harald Hardrada (Leo Suter) mevzu alıyor.

Dizinin ilk sezonu büyük seviyede İngiliz Saksonları ile harbe odaklanırken, 2. sürem bunun yerine Kattegat salonlarının dışındaki dünyaya odaklanacak. Yeni fragman, ödül avcıları onları kovalarken, kahramanlarının artık toplumun en alt basamağında bulunduğunu açıkça ortaya koyuyor. Peki fragmanda başka ne detaylar görüyoruz?

Vikings Valhalla 2. Sürem Fragmanı

Konstantinopolis ve Jómsborg şeklinde uzak bölgeleri içeren sürem, Vikings evreninin kapsamını büyük seviyede genişletmeyi vaat ederken, hem de kahramanları Kattegat’ı geri almaya zorlayabilecek yeni bir karakter ekibini tanıttı.

Vikings Valhalla 2. Sürem 12 Ocak 2023‘te prömiyer meydana getirecek. Ek olarak, 3. sürem çoktan onaylandı, Valhalla yapımcıları çoktan çekimlere başladı; bu yüzden 2. sezonun merak uyandıran bir sahne ile bitmesi fazlaca olası. Dizi sorumlusu Jeb Stuart da 3. sürem süresince dizide duracak.

Oyuncu ekibine erişince, Leif’in sevgilisinin ölümünden sonrasında Leif, bir Viking çılgını olma potansiyeline haiz bulunduğunu çoktan gösterdi. Bir kaçak olarak, karakter bu yolda yalnızca daha da ileriye sürülecek. Freydis, James Bradley’den Harekr ile çarpışma rotasında görünüyor sadece tam olarak güvenli değiliz.

Ek olarak Florian Munteanu diziye Bizans generali Maniakes olarak katılıyor. Tarih, Harekr ve Maniakes’in Vikinglere iyi mi tepki vereceğine dair ipucu verebilir sadece bu tamamen güvenilir değil bundan dolayı dizide ara ara tarihsel sapmalar bulunduğunu biliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.