Warhammer 40,000 Dizisinin Başrolü Henry Cavill!

0 11

Bugünki makalemizde sizlere Warhammer 40,000 Dizisinin Başrolü Henry Cavill! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Warhammer 40,000 Dizisinin Başrolü Henry Cavill! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Superman rolüne geri dönmeyeceğini açıklamasıyla DC hayranlarını hayal kırıklığına uğratan Henry Cavill, kırmızı pelerini daha genç bir oyuncuya teslim edecek. DC Studio başkanları James Gunn ve Peter Safran, yeni Superman filminin kahramanın gençlik yıllarına odaklanacağı için bu şekilde bir karar aldıklarını söylemiş oldu. İngiliz aktörü artık Çelik Adam olarak izleyemeyecek olsak da, bu sabaha coşku verici bir gelişmeyle uyandık.

The Hollywood Reporter‘ın haberine nazaran Cavill, gösterim hakları Amazon tarafınca satın alınan Warhammer 40,000 dizisinin başrolünü ve yönetici yapımcılığını üstlenecek. Amazon, Games Workshop tarafınca meydana getirilen oyunun hakları için aylarca devam eden müzakerelerin peşinden rakip şirketleri saf dışı bırakmayı başardı. Bugünlerde video oyunu olarak bilinse de, Warhammer aslına bakarsak zarla oynanan bir bilim kurgu düşlem minyatür harp oyunu.

Henry Cavill Warhammer 40,000 Dizisinde Oynayacak

Games Workshop tarafınca 1987’de piyasaya sürülen masa üstü rol yapma oyunu, kısa sürede dünyanın en popüler minyatür harp oyunu haline geldi. Sıkı bir Warhammer hayranı olarak malum Cavill, figür çizme mevzusunda da son aşama mahir bir isim. Amazon ve Games Workshop arasındaki antak kalma hemen hemen resmiyet kazanmasa da, tarafların gelecek günlerde imzaları atması umut ediliyor.

Kısa sürede The Witcher‘ın başrolünden ayrılan 39 yaşındaki başarıya ulaşmış oyuncu, son anda bir pürüz çıkmadığı takdirde Warhammer 40,000 dizisi ile karşımıza çıkacak. Amazon’un bilim kurgu ve düşlem öğeleriyle bezeli bu evreni iyi mi ele alacağını görmek garip olacak. Ayrıca firmanın Prime Video için bir God of War dizisi yapacağını da belirtmeden geçmeyelim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.