Warhammer 40K: Darktide Lansman Fragmanı

0 9

Bugünki makalemizde sizlere Warhammer 40K: Darktide Lansman Fragmanı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Warhammer 40K: Darktide Lansman Fragmanı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Fatshark’ın Warhammer 40K: Darktide için ön sipariş betası sonlandı ve “tam sürüm” oyun bugün dünya genelinde PC platformu için çıkış yapmış oldu. Bu vakası kutlamak için yeni bir fragman mevcut ve Imperium tarafınca Hive City of Tertium’daki Chaos güçlerini ortadan kaldırmak için kullanılan Rejects’leri sergiledi.

Aralarından seçim yapabileceğiniz dört derslik olan ‘Zealot, Veteran, Ogryn ve Psyker‘ şimdiden oyunda mevcut. Sharpshooter’ın extra kafadan vuruş hasarı yada Skullbreaker’ın artan yakın dövüş hasarı olsun, her birinin muharebede destek olabilecek değişik oyun stilleri, silahları ve alt sınıfları olacak. Daha iyi donanımlar kazanarak sıralamalarda yükselmeye çalışacaksınız.

Warhammer 40K: Darktide Çıkış Yapmış oldu

Sınırı olan halde de olsa craft sistemi de oyunda mevcut. Lansman esnasında oyuncular, donanımlarını bir sonraki aşamaya yükseltmek için ‘Consecration’ gerçekleştirebilecek ve rastgele bir kutsama yada beceri kazanabilecek. Düzgüsel görevler Plasteel sağlarken, Diamante daha yüksek zorluklarda kazanılabilen kıymetli bir madde olacak. Kalan üretim özellikleri Aralık ayı süresince yavaş yavaş yayınlanacak.

Bilhassa alt ve üst beden, silahlar ve kafa yuvaları için yalnızca birkaç öge mevcut sadece oyuncu düzey atladıkça daha fazlasının kilidi açılacak. Üretim, sınırı olan bir halde de mevcut olacak. Oyuncular, yukarıda da bahsettiğimiz benzer biçimde ekipman seviyesi yükseltmek için Consecration’ı kullanabilecek ve rastgele bir beceri yada kutsama seviyesi kazanabilecek sadece düzey arttıkça üretim maliyeti de artacak.

Warhammer 40K: Darktide şuan için PC platformunda mevcut ve ek olarak Xbox Series X/S için de yayınlanacak sadece hemen hemen çıkış zamanı belli değil. Oyunun RTX 4080 benzer biçimde ekran kartları gerektiren sistem gereksinimlerine de göz atmayı ihmal etmeyin.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.