Warzone 2 DMZ Anahtarları Nerede Bulunur?

0 13

Bugünki makalemizde sizlere Warzone 2 DMZ Anahtarları Nerede Bulunur? ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Warzone 2 DMZ Anahtarları Nerede Bulunur? ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Warzone 2 DMZ anahtarları nerede bulunur; bazılarının kullanımı oldukça basit ve açık, harita boyunca büyük binaları ve düşman üslerini arayarak onları bulabilirsiniz ancak gizli zulalar içerisinde yer alan bazı anahtarlar mevcut. Bu minik anahtarların nereyi açacağı da, silah bulmak veya bir dönüm noktasına ulaşmak kadar basit değil.

Neyse ki, her anahtarı aldıktan sonra kilidini açtıkları şeyi bulmayı çok daha kolay hale getiren ipuçları da buluyoruz. Oyunda yeniyseniz ve Warzone 2 DMZ Anahtarları sisteminin nasıl çalıştığını merak ediyorsanız, çok doğru yere geldiniz. Anahtarları bulabileceğiniz noktaları ve hangi konumlardaki hangi kasaları açtığını açıklıyoruz.

Warzone 2 DMZ Anahtarları Ne İşe Yarar?

DMZ‘de kilitli binaları ve önbellekleri bulabilirsiniz ancak genel kullanım anahtar kartlarına sahip kalelerin aksine, bunların kilidini açmak ve onlara erişmek için özel anahtarlara ihtiyacınız olacak. Bir anahtar bulduğunuzda, neyin kilidini açtığına dair size bir ipucu verecek.

DMZ anahtarlarının, anahtar sembolünün yanındaki beyaz çizgilerle gösterilen maksimum üç kullanımı mevcut ancak bunları elinize aldığınızda bunlar her zaman maksimuma değere ulaşmadığını unutmayın. Üç kullanıma ulaşmayan anahtarlar ile oyundan ayrılırsanız, aynı önbelleğin veya binanın kilidini tekrar açmak için DMZ’ye geri getirebilirsiniz.

Warzone 2 DMZ Anahtarları Nerede Bulunur?

Warzone 2 DMZ Anahtarları Nerede Bulunur?

Kale anahtar kartlarında olduğu gibi, ara sıra düşmanları öldürerek anahtarlar elde edebilirsiniz ancak anahtarları genellikle DMZ’deki önbellekleri veya kapları yağmalayarak bulabilirsiniz.

Ayrıca, belirli grup görevlerini tamamlayarak anahtarlar alabilir ve zulanızda yirmi adede kadar farklı DMZ anahtarı tutabilirsiniz. Böylece, fazla anahtar tutarak hangi önbelleğin veya binanın kilidi açabileceğinize dair şansınızı arttırabilirsiniz.

Warzone 2 DMZ Anahtarları Nereyi Açıyor?

Warzone 2 DMZ Anahtarları Nerede Bulunur?

Warzone 2‘de bazı anahtarların kullanımı diğerlerinden biraz daha belirgin olsa da, yerini belirlemesi çok daha zor olan anahtarlar da mevcut. Tabii ki her anahtar, konumunu daraltmanıza yardımcı olan bir harita parçasına sahip.

Bu harita parçası, küçük sayı veya yeşil bir harf gösterecek. Harf, haritadaki bir sütuna ve sayı ise bir satıra karşılık gelir. Bunu anahtarın açıklamasındaki yer işareti bilgileriyle birleştirirseniz, gizli önbelleğinizin nerede olduğunu bulmak genellikle oldukça kolay olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.