Warzone 2 Oyuncuları Havada Uçan Tekneler Görüyor!

0 9

Bugünki makalemizde sizlere Warzone 2 Oyuncuları Havada Uçan Tekneler Görüyor! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Warzone 2 Oyuncuları Havada Uçan Tekneler Görüyor! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Yakın süre ilkin piyasaya sürülen oynaması parasız battle royale oyunu Call of Duty Warzone 2.0, tıpkı selefi benzer biçimde garip hack’lere sahne olmaya devam ediyor. Reddit ve toplumsal medya platformlarında gösterilen videolar, bilgisayar korsanlarının tekneleri uçurmanın yolunu bulduğunu gösteriyor.

Bu sayede üstün dereceli sürede mesafeler kat edebilen ve yalnız bulutların içinde saklanarak çatışmalardan tamamen kaçınabilen hackerlar, öteki oyuncuların sinirlerini epey bozmuşa benziyor. Warzone 2 oyuncuları, oyun erişime açıldığından bu yana çeşitli sorunlarla karşılaşıyor. Bundan ilkin de bazı oyuncuların havada uçarak rakiplerini öldürmüş olduğu videolara denk gelmiştik.

Warzone 2’deki Botlar Havada Uçuyor

Activision, son yayınladığı güncellemede Zırh Delici Cephane (Armor Piercing Ammo) ve Satın Alma İstasyonu (Buy Station) envanterinde değişimler yapmıştı. Buna gore Zırh Delici Cephane artık zırhı delmiyor. Oyuncular ek olarak bundan sonrasında Al Mazrah çevresinde bulunan Satın Alma İstasyonları’ndan Karşı İHA’lar (Counter UAVs) ve Taktik Kameralar (Tactical Cameras) da satın alamayacaklar. Ek olarak, cephaneler de artık yalnız ana tabanca olarak alınabiliyor.

Oynaması parasız battle royale’e erişmek için Çağıl Warfare 2‘ye ihtiyacınız yok, sadece bazı oyuncular Warzone 2.0‘daki tüm içerik ve modlara ulaşmak için MW2’yi satın almaları icap ettiğini söyleyen uyarı mesajlarıyla karşılaştıklarını bildiriyor. Anlayacağınız, şu anda oyunun etrafını saran pek oldukca mesele ve yakınma bulunmakta. Infinity Ward tarafınca geliştirilen yapım, ilk beş günde 25 milyondan fazla oyuncuya ulaştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.