Warzone Caldera Geri Döndü: İlk Oyunun Sunucuları Açıldı

0 12

Bugünki makalemizde sizlere Warzone Caldera Geri Döndü: İlk Oyunun Sunucuları Açıldı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Warzone Caldera Geri Döndü: İlk Oyunun Sunucuları Açıldı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Warzone Caldera sunucuları tekrardan açıldı. Activision, Warzone 2‘nin piyasaya sürülmesiyle aynı zamana denk gelen bir aradan sonrasında orijinal oyunu tekrardan başlattı. Battle royale serisindeki orijinal oyun bugün itibarıyla tekrardan mevcut olsa da, sadeleştirilmiş Caldera haritasıyla tamamen yenilendi.

Standart bir battle royale oynatma sıralaması (tekli ve dörtlü) sunacak, kısaca Plunder yada sınırı olan süreli modlar hemen hemen mevcut olmayacak. Ek olarak Rebirth Island ve Fortune’s Keep haritaları kaldırıldığı için yalnızca Caldera’da oynanabilecek. Bunun, oyuncuları Warzone 2’ye aktarmak için bilerek alınmış bir karar olduğu ise oldukça belirgin.

Warzone Caldera Birçok Noksan Bilhassa Sunucularını Açtı

Warzone Caldera’nın da bir oyun içi mağazası yok sadece COD Puanları ikinci oyun ve Çağıl Warfare 2 dahil olmak suretiyle tüm oyunlar içinde aktarılabilir durumda olacak.

Oyuncu ilerlemesi, XP ve Weapon XP için çapraz ilerleme, envanterler, Battle Pass içinde ne olduğu, silahlar, mağaza paketleri ve Call of Duty: Çağıl Warfare (2019), Call of Duty: Warzone, Call of Duty: Black Ops’tan satın alınan öteki ürünler ise yalnızca Cold War, Vanguard ve Warzone Caldera’da erişilebilir olacak.

Activision geçen hafta Warzone 2’nin 16 Kasım’da çıktığını ve ilk beş gününde 25 milyon oyuncuya ulaştığını iddia etmişti. Kuvvetli başlangıcına katkıda bulunacak faktörlerden biri, Activision’ın devam oyununun yayınlanmasından derhal ilkin orijinal oyunu geçici olarak dönem dışı bırakma sonucu oldu.

Özetle, ilk oyunun sadık hayranlarını Warzone 2’ye taşımak amacıyla birçok adım atıldığını kolaylıkla söyleyebiliriz. Hala ilk oyunu oynamak isteyenler ise Caldera haritası ile mağaza içermeyen bir oyunda sıkışıp kalmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.