Wednesday, Stranger Things’in Tahtına Göz Dikti

0 5

Bugünki makalemizde sizlere Wednesday, Stranger Things’in Tahtına Göz Dikti ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Wednesday, Stranger Things’in Tahtına Göz Dikti ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Başrolünde genç yıldız Jenna Ortega’nın olduğu Tim Burton imzalı Wednesday, Dahmer’i geçerek Netflix tarihinin en oldukca izlenen ikinci dizisi olmayı başardı. Variety‘ye nazaran The Addams Family spin-off’u, bir ay içinde 1 milyar saatten fazla seyredildi. Stranger Things, 1.352 milyar saat izlenmeyle hala zirvedeki yerini koruyor, sadece bir tek birkaç haftada bir milyar barajını aşan Wednesday, şu ana kadar 1.02 milyar saat seyredildi.

Popüler dizinin Stranger Things’i devirip tacı takması için izlenme hanesine 352.1 milyon saat daha eklemesi gerekecek. Bunu yapması epey zor, sadece olanaksız değil. Ortega, daha ilkin Christina Ricci tarafınca canlandırılan Gomez Addams’ın kızı Wednesday Addams’a yaşam veriyor. 20 yaşındaki genç oyuncunun performansı, büyük bir beğeni toplamış durumda.

Wednesday Dizisi 1 Milyar İzlenmeyi Geçti

Karikatürist Charles Addams‘ın aynı adlı eserine dayanan The Addams Family filmi, 1991 senesinde gösterime girmişti. 60’larda tek sezonluk bir takım olarak karşımıza çıkan komedi-korku evreni, Wednesday ile günümüze uyarlanmış oldu. Tim Burton tarafınca yönetilen seride Ortega’ya Game of Thrones’tan tanınan Gwendoline Christie, Emma Myers, Riki Lindhome, Jamie McShane ve Hunter Doohan benzer biçimde adlar birlikte rol alıyor.

Netflix dizisi, Wednesday Addams‘ın ortaya çıkan psişik kabiliyetinte ustalaşmaya ve ebeveynlerini ilgilendiren gizemi çözmeye çalmış olduğu öğrencilik yıllarını takip ediyor. 23 Kasım’da gösterime giren serinin ilk sezonu sekiz bölümden oluşuyor. Merak edenler için fragmanı aşağıya bıraktık:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.