WhatsApp, Silinen Mesajları Geri Alma Özelliği Getirecek

0 5

Bugünki makalemizde sizlere WhatsApp, Silinen Mesajları Geri Alma Özelliği Getirecek ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda WhatsApp, Silinen Mesajları Geri Alma Özelliği Getirecek ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Birçoğumuzun etken olarak kullandığı yazışma platformu WhatsApp, platforma oldukça yararlı özellikler getirmeye devam ediyor. Platformun kim bilir en yaşam kurtarıcı özelliği, yanlış kişiye ya da hatalı bildiri atıldığında karşı taraf görmeden mesajın silinebilmesi. Artık bu oldukça sevilen özellik daha da geliştiriliyor. WhatsApp, yanlışlıkla kendinizden ya da sohbetten tamamen sildiğiniz mesajları geri almanıza izin verecek bir güncelleme üstünde çalışıyor.

Yeni özellik, WhatsApp Başkanı Will Cathcart tarafınca Twitter’da duyuruldu. Başkan yapmış olduğu açıklamada: ”WhatsApp’ta artık “Benim için sil” ya da ”Herkesten sil” butonuna yanlışlıkla basarsanız, mesajınız geri gelebilecek. Böylelikle söyleşi kalmış olduğu yerden devam edecek ve bu bildirim karşı tarafa gitmeyecek.” dedi.

WhatsApp, Yeni Özellik Üstünde Çalışıyor

Yıl süresince şirket, uygulamasını geliştirerek mükemmel bir iş çıkardı ve daha birçok yeni özellik getirdi. Kim bilir bu yıl uygulamada meydana getirilen en mühim güncellemelerden biri, sesli mesajlaşmaya hız ayarı gelmesiydi. Şirket ek olarak sohbette emoji tepkileri, daha büyük dosyaları paylaşma seçeneği ve 32 kişiye kadar çıkabilen arama grupları ekledi.

Kim bilir en oldukça talep edilen özelliklerden biri de bu yıl geldi ve Android kullanıcılarına söyleşi verilerini bir iOS aletine aktarma olanağı sağlandı. Elbet bu, yıl süresince eklenen özelliklerden yalnızca birkaçı ve her geçen gün platform yenilenmeye devam edecek.

Bu yenilik hakkında düşünceleriniz neler? Sizce ne olursa olsun gelmesi ihtiyaç duyulan öteki yenilikler neler?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.