WhatsApp’a 21 Yeni Emoji Geliyor!

0 10

Bugünki makalemizde sizlere WhatsApp’a 21 Yeni Emoji Geliyor! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda WhatsApp’a 21 Yeni Emoji Geliyor! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

WhatsApp’ın 2.22.25.12 sürümü artık Google Play beta programı vasıtasıyla kullanıma sunuldu. Uygulama kısa sürede iOS, Android ve Windows dahil olmak suretiyle birden fazla aygıt arasındaki bağlantıları kontrol etmeye başladı.

WABetaInfo internet sayfası, uygulamanın şu anda gelecekteki güncellemelere dahil edilecek yirmi birden fazla yeni emoji üstünde çalıştığını ve mevcut öteki emojilerin görünümünü değiştirdiğini bildirdi. Android için uygulamanın beta sürümünün bir takım yeni emoji içereceği daha ilkin açıktı. Bundan önceki güncellemede bunların sinyallerini almıştık.

WhatsApp’a 21 Yeni Emoji Eklenecek

WABetaInfo‘ya nazaran, sonraki güncellemelerde uygulamaya eklenecek yirmi bir yeni emoji, Android için Play Store’daki son olarak 2.22.25.12 beta güncellemesinde WhatsApp ile uyumlu.

Yukarıdaki resimde görüldüğü benzer biçimde uygulama, sekiz emojinin daha görünümünü güncellemeyi planlıyor. Değişimler mühim olmasa da, yukarıdaki görselden değişimleri kolayca fark edebiliyoruz.

Uygulama geliştiricileri “Bu ekran görüntüsünde görebileceğiniz benzer biçimde, gelecekteki bir güncellemede kullanılabilecek 21 yeni emoji mevcut sadece dahası da olacak. WhatsApp, 8 emojiyi tekrardan tasarladı ve bu emojileri beta sürümünde görebiliyoruz.” açıklamasında bulunmuş oldu.

Google Play’in en yeni beta sürümüne haiz olan bazı kullanıcılar, sekiz yeni emoji değişikliğini görebilir sadece yeni eklenecek emojiler hemen hemen görünmüyor. Tam sürüm için resmi bir çıkış zamanı açıklanmadı sadece kontrol aşamasının başlamasıyla beraber kısa sürede değişimlerin kullanıma sunulacağını umuyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.