Wild Hearts’tan Aksiyon Dolu Oynanış Fragmanı

0 15

Bugünki makalemizde sizlere Wild Hearts’tan Aksiyon Dolu Oynanış Fragmanı ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Wild Hearts’tan Aksiyon Dolu Oynanış Fragmanı ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Koei Tecmo’nun geliştiriciliğini üstlendiği Wild Hearts için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Kemono ile savaşırken oyuncuların Karakuri kullanabileceği yeteneklere ve savaş mekaniklerine derinlemesine göz atma şansı yakaladık.

Şimdiye kadar Karakuri için çok sayıda farklı kullanım gördük. Kısayollar ayarlamak, bombalar fırlatmak, büyük çekiçleri sağa sola savurmak ve hatta kaçak saldırılar yapmak için kullanıldığını bile gördük. Ayrıca düşmanların bir bariyer ve bir Kemono’yu bağlamak için bir tatar yayı yaratabilirsiniz. Utility Karakuri ise vahşi doğada kamplar ve demirci masaları kurmak için kullanılacak.

Wild Hearts’ın Karakuri Sistemi Nedir?

Tabii ki, yukarıda bahsettiğim şeylerin hepsinin bir maliyeti olacak. Karakuri’yi kullanmak için kaynak toplamanız gerekecek ve daha büyük yapılar daha fazla materyal gerektiecek. Karakuri de saldırılarınızı geliştirmek için kullanılabilecek, bu nedenle üzerinizdeki materyalleri yönetmek konusunda çok dikkatli davranmanız gerekecek.

Özetle Karakuri, hem savaş içinde hem de savaş dışında her türlü amaca hizmet eden mekanik platformlar olacak. Tüm oyuncular tarafından hızlı bir şekilde inşa edilebilecek ve oyuna oldukça benzersiz bir kimlik katacak. Daha önce görmediğimiz türden bir mekanik olan karakuri, oyunu ne anlamda değiştirecek merakla bekliyoruz.

Tek başına oynamanın yanı sıra, bir Kemono avlamak için üç oyuncuya kadar takım oluşturabileceğinden kooperatif özelliklerin de yer aldığı Wild Hearts, Xbox Serisi X/S, PS5 ve PC için 16 Şubat 2023‘te çıkış yapacak.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.