Wo Long Fallen Dynasty İlk Günden Game Pass’te!

0 6

Bugünki makalemizde sizlere Wo Long Fallen Dynasty İlk Günden Game Pass’te! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Wo Long Fallen Dynasty İlk Günden Game Pass’te! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Wo Long Fallen Dynasty çıkış zamanı geçtiğimiz aylar belli oldu. Yayıncı Koei Tecmo, görselleriyle büyüleyen Souls-like oyununun 3 Mart’ta piyasaya sürüldüğünde, ilk gün Game Pass vasıtasıyla PC’de kullanılabileceğini söylemiş oldu. Ek olarak, bu duyuruyu kutlamak için yeni bir fragman daha gösterildi.

Yeni fragman, teknik olarak dijital ön siparişlerin açıldığına dair bir duyuru sadece Wo Long Fallen Dynasty’nin, Team Ninja’nın son birkaç senedir üstünde çalmış olduğu Nioh adlı oyununa benzer cenk sistemini daha yakından görüyoruz. Fragmanda, hala Nioh benzeri iblisleri görüyoruz fakat bu kez Dynasty Warriors serisinden tanıyabileceğiniz adlar de oyunda yer alacak.

Wo Long Fallen Dynasty Game Pass ile Parasız

Dev hayvanlar ile inanılmaz dövüş sahneleri de görüyoruz. Wo Long Fallen Dynasty demo sürümünü deneyenlerin belirttiğine bakılırsa savaşlar büyük çoğunlukla havalı hareketler halletmeye odaklanacak.

 Oyunun 3 DLC paketini içeren Season Pass de onaylandı. Season Pass satın alanlar ise Qinglong Zırhını bonus olarak alacak. Söz mevzusu üç DLC, Battle of Zhongyuan (Haziran 2023), Conqueror of Jiangdong (Eylül 2023) ve Upheaval in Jingxiang (Aralık 2023) olacak.

Oyuncular Çin dövüş sanatlarına dayanan kılıç dövüşü hareketleri kullanarak ölümcül yaratıklara ve düşman askerlerine karşı savaşacak. Beş aşamaya dayalı cenk stilleri de dahil olmak suretiyle benzersiz yeni stratejiler keşfederek gerçek bir kılıç ustası yolunda ilerlenecek.

Wo Long: Fallen Dynasty, 3 Mart 2023’te Xbox Series X/S, Xbox One, PS4, PS5 ve PC için çıkacak. Bununla birlikte çıkışının ilk günü Game Pass’e gelecek. Oyun şu anda Steam’de 599TL’ye ön siparişe açıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.