Wo Long Fallen Dynasty’den Aksiyon Dolu Fragman

0 5

Bugünki makalemizde sizlere Wo Long Fallen Dynasty’den Aksiyon Dolu Fragman ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Wo Long Fallen Dynasty’den Aksiyon Dolu Fragman ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Recnet Xbox Direct yayını esnasında, Team Ninja’nın aksiyon RPG’si Wo Long Fallen Dynasty için yeni bir fragman gösterildi. Aksiyon dolu fragman meşhur figürler, büyük düşmanlar ve tonlarca harp dahil olmak suretiyle birçok heyecanlı an içeriyor. Wo Long Fallen Dynasty, Later Han Hanedanlığı’nda hayatta kalmak için savaşan isimsiz bir milis askerinin trajik, aksiyon dolu öyküsünü konu alıyor.

Oyuncular Çin dövüş sanatlarına dayanan kılıç dövüşü hareketleri kullanarak ölümcül yaratıklara ve düşman askerlerine karşı savaşacak. Beş aşamaya dayalı harp stilleri de dahil olmak suretiyle benzersiz yeni stratejiler keşfederek gerçek bir kılıç ustası yolunda ilerlenecek.

Wo Long Fallen Dynasty Ön Siparişe Açıldı

Ek olarak Koei Tecmo; temel oyun, Steelbook koleksiyon kutusu ve bonus DLC Crowns of Zhurong ve Gonggong’u içeren Steelbook Launch Edition’ı duyurdu. Bunun haricinde temel oyun, bir dijital sanat kitabı ve mini film müziği içeren bir Dijital Deluxe Sürümü de satışa sunulacak. Oyunun 3 DLC paketini içeren Season Pass de onaylandı. Season Pass satın alanlar ise Qinglong Zırhını bonus olarak alacak.

Söz mevzusu üç DLC, Battle of Zhongyuan (Haziran 2023), Conqueror of Jiangdong (Eylül 2023) ve Upheaval in Jingxiang (Aralık 2023) olacak. Oyunu erken satın alanlar bonus olarak Baihu Zırhına haiz olurken, dijital ön sipariş veren oyuncular Zhuque Zırhı hediyesi alacak.

Wo Long: Fallen Dynasty, 3 Mart 2023’te Xbox Series X/S, Xbox One, PS4, PS5 ve PC için çıkacak. Bununla birlikte çıkışının ilk günü Game Pass’e gelecek. Oyun şu anda Steam’de 599TL’ye ön siparişe açıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.