World of Warcraft: Dragonflight 1. Sezon Başladı

0 5

Bugünki makalemizde sizlere World of Warcraft: Dragonflight 1. Sürem Başladı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda World of Warcraft: Dragonflight 1. Sürem Başladı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

World of Warcraft Dragonflight’ın 1. Sezonu resmi olarak başladı. İlk sürem ile beraber Dragonflight’ın Mythic zindanları ve Raid katmanları maceraları geldi ve tüm WoW oyuncuları için artık yeni açık dünya ve PvP içinde ne olduğu mevcut.

Dragonflight Sürem 1, Vault of the Incarnates baskınını da başlattı. Raszageth, Primal Enkarnelerin eski hapishanesine girdi ve onları dünya üstünde özgür bırakmaya çalışmaya başladı. Oyuncular, Vault of the Incarnates’teki sekiz yeni patrona efsanevi, kahramanca ve düzgüsel zorluklarda meydan okuyabilecek ve Raszageth’in kendisiyle son bir karşı karşıya gelme ile sonuçlanabilecek.

World of Warcraft: Dragonflight 1. Sürem Yenilikleri

Mythic Plus zindanlarının ilk sezonu da başladı. Oyuncular, Dragonflight’tan Ruby Life Pools, The Nokhud Offensive, Azure Vault ve Algeth’ar Academy’nin yüksek zorluktaki Mythic versiyonlarının yanı sıra eski genişleme paketlerinden bir takım zindanla savaşım edebilecek.

World of Warcraft ek olarak bu zindanlar için Raszageth’in fırtına büyüsüyle oyuncuları periyodik olarak aşırı yükleyen ve gücü zamanında boşaltmazlarsa onları sersemleten Thundering Affix’i de sunacak. Oyuncular, toplanması için kuvvetli donanımlar bırakan Dragon Isles’da ortaya çıkan dört dünya bossuyla savaşım edebilecek.

Ek olarak, World of Warcraft: Dragonflight Sürem 1, Primal Storms adlı yeni bir dünya etkinliğini başlattı. Genişletme Öncesi etkinliği olan Tempest Unleashed’in bu Dragonflight versiyonu, Dragon Isles’daki elemental istilalardan oluşacak. Her altı saatte bir iki saatlik bir salgın başlamış olacak ve oyunculara yama öncesi etkinlikten ekipman, harp hayvanları, meslek tarifleri ve Unstable Elemental Confluence Heirloom satın almak için para kazanma şansı verecek.

Dragonflight Sürem 1 ile yeni bir PvP sezonu da başladı. Oyuncular, yeni Nokhudon Proving Grounds da dahil olmak suretiyle çeşitli arenalarda öteki oyuncularla savaşırken yeni unvanlar, binekler, Dragonriding görünümleri ve donanımlar kazanabilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.