World of Warcraft Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz!

0 10

Bugünki makalemizde sizlere World of Warcraft Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz! ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda World of Warcraft Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz! ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Bugünden 20 Kasım’a kadar, World of Warcraft herkesin oynayabileceği ücretsiz bir oyun haline geldi ve bu ücretsiz oynama etkinliğine, Shadowlands’a kadar bugüne kadar yayınlanan tüm genişletme paketleri dahil edildi.

Eski veya süresi dolmuş bir WoW hesabınız varsa, yeni Tempest Unleashed ön genişletme etkinliğini görmek ve Dragonflight’a hazırlanmak için Blizzard’ın MMORPG’sine ücretsiz olarak geri dönebilirsiniz. Ayrıca, 18-20 Kasım tarihleri ​​arasında, herkes World of Warcraft’ın tamamını abonelik olmadan oynayabilecek ve tüm eklentilere göz atabilecek.

World of Warcraft 20 Kasım’a Kadar Ücretsiz

Bu, oyuna tam erişim demek, böylece son oturum açtığınızdan beri gösterilen tüm World of Warcraft eklentilerine göz atabilirsiniz. Blizzard, “Loncanıza yeniden katılın, yoldaşlarınızı toplayın ve uçmaya hazırlanın” ifadelerini kullanarak herkesi oyunu tekrardan denemeye davet etti.

Blizzard ayrıca, bir süredir oyundan uzak kaldıysanız, birinci seviyede girebileceğiniz yeni başlangıç ​​deneyimi Exile’s Reach‘e göz atmak isteyebileceğinizi de belirtti. Bundan sonra, seçtiğiniz genişleme paketinde 60’a ulaşana kadar seviye atlamanız yeterli, bu noktada Dragonflight için hazır olacaksınız.

Son olarak yeni güncellemeden bahsetmek gerekirse, WoW Dragonflight‘ın Dragon Isles’ı genişleten evrenine dağılmış toplam sekiz farklı zindan olacak. Beklendiği gibi dördü tesviye amaçlı olacak, kalan dördü ise loncanızın cesaretini test etmek için tasarlanmış maksimum seviye zindanlar olarak oyundaki yerini alacak.

Ücretsiz hafta sonunun World of Warcraft Classic‘te mevcut olmadığını unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.