World of Warships Premium Herkese Ücretsiz Oldu!

0 6

Bugünki makalemizde sizlere World of Warships Premium Her insana Parasız Oldu! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda World of Warships Premium Her insana Parasız Oldu! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Wargaming’in dünyaca popüler deniz savaşı oyunu World of Warships, tüm oyunculara parasız bir Warships Premium haftası sunarak yeni yılı kutluyor. 16 Aralık Cuma (bugün) TSİ 15:00’da tüm sunucularda başlayıp 31 Aralık 02:59’a kadar devam edecek olan kampanyaya erişmek için oyuncuların buradaki bağlantıya tıklaması ve oyuna giriş yapması kafi.

Warships Premium, oyun ilerlemesini hızlandırmak için oyunculara daha yüksek Kredi ve her türden daha çok DP sunuyor. Parasız Premium haftanın yanı sıra, bir Supercontainer, cenk sinyal bayrakları, DP ve Krediler için daha da fazla fırsat sunan hususi bir vazife zinciri var. Fakat eğlence burada bitmiyor.

World of Warships Premium Haftası Başladı

World of Warships ek olarak bu bağlantı vasıtasıyla katılan oyunculara ek 14 günlük Premium sunuyor. Warships Premium Hesabı, oyunculara daha oldukça Kredi ve her türden DP sağlayarak oyundaki gelişiminizi destek sunar ve Genel Premium Hesaba oranla cenk başına daha oldukça DP, Özgür DP ve Komutan DP’si kazandırır. Warships Premium Hesabı size şu bonusları sağlar:

  • Cenk başına +%65 DP, Özgür DP ve Komutan DP’si
  • Cenk başına +%50 Kredi
  • World of Warships harekâtlarında aynı anda üç ödev üstlenebilme imkânı

30 günlük Warships Premium’a 47,78 liradan abone olabilirsiniz. Abonelik seçeneği her 30 günlük devrin bitişinden sonrasında Warships Premium Hesabınızı otomatikman 30 gün daha yeniler. Bu paketin haricinde ek Warships Premium Hesap günleri alırsanız (mesela bonus kodlarından, kutulardan yada görevleri tamamlama karşılığı olarak) Warships Premium Hesap gün sayısı ilgili gün sayısı kadar artacaktır. Abonelik programı değişmeden kalacaktır. Üyeliğinizi istediğiniz vakit iptal etmekte özgürsünüz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.