World of Warships’in Devasa Yılbaşı Güncellemesi Duyuruldu

0 8

Bugünki makalemizde sizlere World of Warships’in Devasa Yılbaşı Güncellemesi Duyuruldu ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda World of Warships’in Devasa Yılbaşı Güncellemesi Duyuruldu ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

World of Warships ve Legends sürümünün geliştiricisi Wargaming, önde gelen iki denizcilik temalı MMO oyunu için içerikle dolu iki güncelleme duyurdu. Oyunu PC platformunda oynayan hepimiz, 2023’ü parasız bir Konteyner, bir tane “Carol Clash” ve Yeni Yıl savaşları dahil olmak suretiyle pek oldukca yeni yıl içeriğiyle karşılaşacak.

Bunun yanı sıra, World of Warships Steam’de beşinci yılına girmiş olduğu için tüm oyunculara 158 TL tutarındaki Starter Pack: Dreadnought paketi armağan edilecek. Ödülünüzü derhal bu sayfadan talep edebilirsiniz. Ek olarak, oyunun konsol sürümü olan Legends oyuncuları ise Warships Advent-ure etkinliği ile Yılbaşı şenliklerine katılacak ve yeni bir öykü görevini tamamlayarak iki tane vapur alabilecek.

World of Warships Aralık 2022 Etkinlikleri

Yeni yıla girmek üzereyken, World of Warships oyunculara yeni yılı kutlamak için pek oldukca yol sunacak. Bu kutlamalar ise Amirallik’te parasız bir Noel Baba Armağan Kutusu ile başlamış olacak. Cephanelik’te ve Premium mağazada bulunan ek Noel Baba Kutusu ile birçok parasız ödül de sizleri bekliyor olacak. Bu kutulardan çıkacak 174 gemiden birisi ile yeni oyuncular yeni yıla kolaylıkla yelken açabilecek.

Warships ek olarak, ayın ortasında başlamış olan bir Carol Clash başlatacak ve burada iki ekip, armağanları zamanında teslim etmek için karşı kutuplardan gelen Noel Babalar olarak kafa kafaya savaşım edecek. Öteki birçok ödülün yanı sıra iki kalıcı kamuflajdan birinin yanı sıra benzersiz ses hatlarına haiz iki temalı komutandan birini kazanmak için etkinliğe katılabilirsiniz.

Son olarak, “Yeni Yıl Savaşı” başlıklı beş harp görevi grubu, bu görevleri tamamlama ödülü olarak oyunculara seçtikleri gemileri (Dido yada Canarias) edinme şansı verecek. World of Warships, Steam’de beşinci yılını kutlamak için bu platformdaki yeni oyunculara 17 Aralık’tan ilkin rastgele 10 harp kazanarak “Amatör” başarısını kazanarak 5 dolar değerinde Steam cüzdan kodu kazanma şansı sunacak!

World of Warships Legends Yılbaşı Etkinlikleri

World of Warships

World of Warships: Legends de Yılbaşı sezonuna büyük etkinliklerle başlamış olacak. Şenliklerin bir parçası olarak Winter Shards tanıtıldı ve Windrose’lardan Arena moduna ve paket satın almaya kadar her yerde kazanılabilecek. Ek olarak, Efsanevi Japon kruvazörü Yoshino da dahil olmak suretiyle pek oldukca görünüm ve ödül dolu yeni kasalar da oyuna dahil edilecek.

Klasik beş haftalık, 100 kilometre taşı formatında bir öykü modu olan Double Impact Campaign de oyuna eklenecek. Bu modu tamamlayarak İtalyan zırhlısı Marco Polo ve İngiliz dengi Marlborough ile bir değil, iki oldukca yetenekli Düzey VIII vapur kazanabileceksiniz. Bu gemilerin her ikisi de etkisi altına alan toplara haiz ve hasar odaklı 16 inç toplar ile düşmanlara korku salan iki model.

Son olarak World of Warships: Legends, Serüven Takvimi ile oyunculara 21 gün süresince hediyeler dağıtacak. Hem günlük hem de haftalık ödüller veren günlük görevlerle dolu olan Serüven Takvimi, oyundaki neredeyse her Komutan için kullanılabilen, takvime hususi Komutan Noel Baba kılığında en büyük ödüle giden yolda size onlarca parasız içerik sunacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.