Wumpa League Çıkış Tarihi Belli Oldu

0 12

Bugünki makalemizde sizlere Wumpa League Çıkış Zamanı Belli Oldu ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Wumpa League Çıkış Zamanı Belli Oldu ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Crash Bandicoot: Wumpa League çıkış zamanı, gizemli bir duyuru yardımıyla ortaya çıktı. Resmi Crash Bandicoot Twitter hesabı, bugün erken saatlerde oldukca şüpheli görünen bazı rakamlar yayınladığı için muhtemelen oyunun çıkış tarihini öğrendik.

Hemen hemen resmi olarak bir fragman yada benzeri bir tanıtım kampanyası görmesek de Wumpa League’in çıkış yapacağı artık kesinleşti. Hatta oyuna dair birçok mühim informasyon de sızdırıldı. The Game Awards 2022’de bir tür duyurulması beklenen oyun, çevrimiçi bir Crash deneyimi olacak.

Crash Bandicoot: Wumpa League Çıkış Zamanı

Dün, süre çizelgelerinizin her insanın Spotify Wrapped istatistikleriyle dolup taştığını görmüş olabilirsiniz. Bununla beraber, resmi Crash Bandicoot Twitter hesabı latife yollu istatistiklerini paylaştı ve görünüşe bakılırsa bunu Wumpa League’in çıkış tarihini duyurmak için kullandı.

Crash Twitter hesabı, “Bu yıl Crash Bandicoot 4: It’s About Time oynayarak 62.023 dakika geçirdiniz” yazan bir Spotify Wrapped arka planının resmini paylaştı. Crash toplumsal medya hesapları, gönderilerinde bir şeyleri gizli saklı olarak tanıtmayı oldukca seven bir hesap, bundan dolayı bu sayı anında dikkat çekti ve birçok oyuncu sırrı derhal çözümledi.

Bu sayıları bir tarih biçiminde düzenlerseniz, 20.06.2023 tarihini, kısaca 6 Haziran 2023‘ü elde ediyoruz. Wumpa League hemen hemen resmen duyurulmamış olsa bile, görünüşe bakılırsa Crash Twitter hesabı ihtimaller içinde bir çıkış tarihini duyurmuş oldu. Muhtemelen gelecek hafta The Game Awards 2022’de oyunun tanıtım fragmanı ile bu çıkış tarihini göreceğiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.