Xbox Live Gold Aralık Ücretsiz Oyunları Açıklandı

0 10

Bugünki makalemizde sizlere Xbox Live Gold Aralık Parasız Oyunları Açıklandı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Xbox Live Gold Aralık Parasız Oyunları Açıklandı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Yeni yıldan ilkin Xbox Game Pass‘e eklenecek oyunlar merakla beklenirken, Microsoft’tan Xbox Live Gold Aralık oyunları için resmi duyuru geldi. Kullanıcılar, 2023’e girmeden ilkin kütüphanelerini yeni oyunlarla genişletme şansı elde edecekler. Aralık ayının seçkisinde yer edinen Colt Canyon, 1 – 31 Aralık tarihleri içinde parasız alınabilecek. Ona birlikte rol alan Bladed Fury ise 16 Aralık – 15 Ocak tarihlerinde indirmeye sunulacak.

Xbox Live Gold üyeleri, her ay ek ücret ödemeden Xbox Series X|S ve Xbox One’da deneyimleyebilecekleri iki parasız oyun edinebiliyorlar. Ek olarak belirli konsol oyunlarında geçerli olan mağaza indirimlerinden de yararlanma şanslarına sahipler. İlk olarak 2013 senesinde başlatılan abonelik hizmeti, yakında 10. yıl dönümünü kutlayacak. Bu hususi kilometre taşı şerefine kullanıcılara çeşitli sürprizlerin sunulması umut ediliyor.

Xbox Live Gold Aralık Oyunlarını Almayı Ihmal etmeyin

Aralık ayının Xbox Live Gold parasız oyunlarından Colt Canyon, ilk olarak 2020’de piyasaya sürülen bir 2D nişancı olarak karşımıza çıkıyor. Minimalist px sanatı ve roguelike unsurlarıyla dikkat çeken yapımda, bir kovboy ya da açılabilir öteki karakterleri denetim ederek ortaklarımızı haydutların elinden kurtarmaya çalışıyoruz. Stratejik gizlilik ve yüksek tempolu aksiyonla oluşturulan rastgele seviyelere haiz olan Colt Canyon; gizli saklı hazineler, silahlar, engeller ve suçlularla dolu sıkıntılı bir tecrübe yaşatıyor.

Yeni ayın bir öteki bedavası Bladed Fury ise antik Çin’de geçen ve Çin mitolojisinden etkilenen bir 2D aksiyon oyunu. Hack and slash ile platform öğelerinin mükemmel bir karışımını sunan indie, göze çarpan sanat tarzıyla oyuncuların takdirini kazanmayı başardı. Oyunun ana öyküsünü 3-4 saatte bitirmek mümkün. Bu anlamda birazcık kısa gelebilir, sadece gene de keyifli bir serüven sunuyor. Toplam kıymeti 43,5 lirayı gören Xbox Live Gold aralık parasız oyunları almayı unutmamanız ümidiyle!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.