Xbox Live Gold Ocak 2023 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

0 5

Bugünki makalemizde sizlere Xbox Live Gold Ocak 2023 Parasız Oyunları Açıklandı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Xbox Live Gold Ocak 2023 Parasız Oyunları Açıklandı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Xbox Live Gold Ocak 2023 oyunlarının nasıl biteceği sonunda netlik kazanmıştır. Yeni senenin ilk ayında Xbox Live Gold aboneleri ve Xbox Game Pass Ultimate üyeleri tarafınca indirilebilecek iki güzel parasız oyun var. Bunlardan ilki olan Iris Fall, 1 – 31 Ocak içinde erişime açılacak. Listedeki ikinci oyun Autonauts ise 16 Ocak – 15 Şubat içinde mevcut olacak.

Bulmaca odaklı bir serüven oyunu olan Iris Fall, stilize edilmiş karanlık bir atmosferde geçiyor. Next Studio tarafınca geliştirilen yapımda, gizemli bir kara kediyi takip ederek labirentimsi bir rüya hayatına giren genç Iris olarak oynuyorsunuz. Derine indikçe, her şeyin karakterle bağlantılı bulunduğunu fark ediyorsunuz. İncelikle tasarlanmış oynanışı, son aşama sıkıntılı bulmacalar ve görkemli müziklerle harmanlayan oyun, etkisi altına alan bir serüven yaşatıyor.

Xbox Live Gold Ocak Oyunları

Ocak ayında Xbox Live Gold üyelerine sunulan ikinci oyun olan Autonauts, uzayda tenha gezegenleri keşfedip geliştirdiğiniz bir dünya simülatörü. Oluşturacağınız suni zeka robotlarına balık tutmayı, tarımı, yiyecek yapmayı, terziliği ve daha fazlasını öğretebilirsiniz. Tüm bu süreçlerin sonunda hayatta kalmak için temel becerilere haiz bir halk yaratabilirsiniz. Sayısız keyifli güçlük içeren oyun, dönemin iyi mi geçtiğiniz anlamayacağınız bir edinim sunuyor.

Xbox Live Gold üyeleri, her ay ek ücret ödemeden Xbox Series X|S ve Xbox One’da deneyimleyebilecekleri iki parasız oyun edinebiliyorlar. Ek olarak belirli konsol oyunlarında geçerli olan mağaza indirimlerinden de yararlanma şansı yakalıyorlar. Yakında 10. yıl dönümünü kutlayacak olan abonelik servisi, Ekim 2022 itibarıyla aylık oyun sayısını dörtten ikiye düşürdü. Xbox Live Gold Ocak 2023 oyunlarının kullanıcıları ne kadar mutlu edeceği ise merak mevzusu.

Xbox Game Pass, bilgisayar ve konsol için aylık 29,99 TL iken, konsoldaki oyunculara Live Gold’un yanı sıra parasız EA Play aboneliği sunan Ultimate ise 44,99 TL’den fiyatlandırılıyor. Game Pass’e ocak ayında ve senenin tamamında eklenecek oyunlara buradan göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.