Xbox’taki Modern Warfare 2 Eşleşme Sorunu İnceleme Altında

0 14

Bugünki makalemizde sizlere Xbox’taki Modern Warfare 2 Eşleşme Sorunu İnceleme Altında ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Xbox’taki Modern Warfare 2 Eşleşme Sorunu İnceleme Altında ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Modern Warfare 2, Xbox oyuncularının grup eşleştirmesi yapmasını engelleyen bir sorunla gündemde. Geliştirici InfinityWard cumartesi günü bu sorunu fark ettiklerini duyurmuştu ancak iki gündür soruna bir çözüm getirilemedi. Üçten fazla kişi içeren gruptaki bazı Xbox oyuncuları, eşleştirme sorunları yaşadığı hatasını bildirmeye devam ediyor. Konuyla ilgili stüdyo, sorunu incelemenin devam ettiğini bildiriyor.

Şimdilik Xbox oyuncularının yapabileceği tek şey üç oyuncudan daha fazlasını içeren grupları ayırmak olacak. Ek olarak Warzone 2.0 oyuncuları, Modern Warfare 2 sahibi olmadıkları için Warzone’un kendilerine ayrımcılık yaptığını bildirdi. Birçok Warzone 2 oyuncusu, oyun esnasında bir pencere çıktığını ve bu pencerede ‘‘Her şeye erişebilmek için Modern Warfare 2’yi satın almalısınız.” yazdığını söyledi.

Modern Warfare 2 Eşleşme Sorunu Hala Çözülemiyor

Warzone 2, oynaması tamamen ücretsizdir ve Modern Warfare 2’den tamamen bağımsız bir oyun. Bu yüzden Warzone 2 oynayabilmek için herhangi bir şeye sahip olunması gerekmez. Başlarda bu sorun az sayıda bildirilse de devamında birçok oyuncu aynı problemi yaşadığını söyledi. Geliştirici sorunlarla ilgili attığı tweeti bir süre sonra sildi.

Warzone 2 bu hafta başlarında resmi olarak piyasaya sürüldü ancak Steam sayfası şimdiden olumsuz incelemelerle dolup taştı.Steam’de Warzone 2 hakkında toplam 8.000’e varan inceleme yapıldı. Ancak ne yazık ki incelemelerin 3.000’den fazlası oldukça olumsuz oyu aldı. Umarız Warfare 2’de yaşanan eşleşme sorunu bir an önce çözülür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.