Xiaomi Buds 4 Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

0 8

Bugünki makalemizde sizlere Xiaomi Buds 4 Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Xiaomi Buds 4 Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Bugün bir lansman etkinliğinde şirket, Xiaomi Buds 4 serisi yeni nesil kablosuz kulaklığı da dahil olmak suretiyle birden fazla aleti tanıttı. Aynı etkinlikte, tüm özelliklerini sizlerle paylaştığımız Xiaomi 13 ve Pro modeli de resmi olarak tanıtıldı.

Xiaomi’nin yeni kablosuz kulaklıkları, bu yıl Ağustos ayında Çin’de piyasaya sürülen Buds 4 Pro’nun daha ucuz bir versiyonu olacak. Geçen yılki Xiaomi Buds 3’ün halefi olarak gelen kulaklıkların fiyatına, özelliklerine ve sundukları performansa yakından bakıyoruz.

Xiaomi Buds 4 Özellikleri ve Fiyatı

Buds 4, AirPods benzeri yarı kulak içi bir tasarıma haiz. Silikon kulak uçları yok ve aygıt IPX54 sertifikası yardımıyla suya dayanıklı. Her iki kulaklıkta da mikrofon kesikleri mevcut ve kulaklığın gövdesine dokunarak çeşitli işlevleri denetim edebiliyorsunuz.

Ses açısından Xiaomi Buds 4, bir grafen-çift manyetik dinamik sürücü ile donatıldı. Akıllı etken gürültü önleme, 360 derecelik uzamsal ses ve şeffaflık modu benzer biçimde yeni nesil teknolojilerin de hepsi bu kulaklık da gene mevcut. Ses aleti ek olarak Hi-Res kablosuz ses sertifikası ve CD düzeyinde ses kalitesi için LHDC 5.0 teknolojisine de haiz.

Aramalarda net kalite için gürültü azaltmanın yanı sıra üç dahili mikrofon mevcut. Aygıt ek olarak rüzgar sesini de ortadan kaldırabilecek. Xiaomi Buds 4, üst kısmı parlak, alt kısmı plastik hissi veren, çift tonlu tasarıma haiz çakıl taşı şeklinde bir gizleme ve şarj kutusu içinde gelecek.

Tam kablosuz kulaklıklar, her bir kulaklık 30 mAh hücre tarafınca desteklenen 480 mAh pil ile çalışacak. Aygıt, 6 saat oynatma ve 30 saat toplam pil ömrü sunacak ve ses aleti aynı anda iki cihaza bağlanabilecek.

Xiaomi Buds 4 fiyatı ise 100 dolar olacak. Çin’de bugünden itibaren satın alınabilir olan kulaklıkların kısa sürede Türkiye dahil olmak suretiyle tüm dünyada satışa sunulmasını bekliyoruz. Bir alt model ve alt marka olan Redmi Buds 4’ün Türkiye’de satışa çıktığını da hatırlatmış olalım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.