Xiaomi Mini PC ile Tanışın: RAM ve SSD Yok!

0 8

Bugünki makalemizde sizlere Xiaomi Mini PC ile Tanışın: RAM ve SSD Yok! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Xiaomi Mini PC ile Tanışın: RAM ve SSD Yok! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Xiaomi Mini PC modeli Barebone tanıtıldı. Şirket, Xiaomi 13 serisi akıllı telefonlarını, Buds 4 kulaklık serisini ve bir takım başka ürününü piyasaya sürdüğü, merakla beklenen lansman etkinliğini gerçekleştirmiş oldu.

Buna etkinliğe yeni Xiaomi Mini PC de dahildi. Bugün şirket, bu modelin bir Barebone varyantını da piyasaya sürdü, o yüzden yeni küçük bilgisayarın neler yapabildiğini ve özelliklerinin neler bulunduğunu inceliyoruz.

Xiaomi Mini PC: Barebone Özellikleri

Adından da anlaşılacağı şeklinde, Mini PC (Barebone) modeli bir takım mühim özellik olmadan gelecek. Bilincinde olmayanlar için tam teşekküllü model, Intel Iris Xe Graphic destekli Intel Core i5-1240P işlemciye haiz olacak.

Bu işlemci, 16 GB DDR4 RAM ve 512 GB PCIe 4.0 NVMe SSD ile eşleştirilecek. Ek olarak kutudan çıkmış olduğu haliyle Windows 11 Home Chinese Edition işletim sisteminde çalışacak sadece, Barebone versiyonunda bu özelliklerden birkaçı tamamlanmamış olacak. Bu özelliklerden bazıları içinde hafıza modülleri (RAM), depolama modülleri (SSD) ve hatta öncesinden yüklenmiş bir işletim sistemi olmayacak.

Xiaomi Mini PC Barebone modeli bununla beraber daha uygun bir fiyat etiketi ile gelecek. Orijinal versiyon, Çin’de 530 dolardan piyasaya sürüldü sadece bu varyant yalnızca 400 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Bu cep bilgisayarını sipariş ederken bu parçalar çıkarılabilirken, potansiyel alıcılar bu üç parçadan hangilerine gerekseme duyacaklarını seçebilecek ve bu da kullanıcılara daha çok seçenek sunacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.