Yeni Indiana Jones Filminden Resmi Fragman Geldi

0 9

Bugünki makalemizde sizlere Yeni Indiana Jones Filminden Resmi Fragman Geldi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Yeni Indiana Jones Filminden Resmi Fragman Geldi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Heyecanla beklenen yeni Indiana Jones filminden ilk resmi fragman geldi. Ortalama iki dakikalık klipte Harrison Ford‘u seneler sonrasında bir kez daha ikonikleşen rolünü üstlenen görüyoruz. Serinin dördüncü filmi olan Kingdom of the Crystal Skull, 2008 senesinde seyircilerle buluşmuştu. Harrison’ın yanı sıra Shia LaBeouf ve Cate Blanchett benzer biçimde yıldızlar dolu bir ekibe haiz olan yapım, dünya genelinde 790 milyon dolar gişe kazancı elde etmişti.

Gelecek yaz gösterime girecek olan Indiana Jones And The Dial Of Destiny, kült klasiğin beşinci halkası olarak karşımıza çıkacak. Aksiyon dolu fragmanı izlediğinizde, önceki filmlerin tadını ve atmosferini net bir halde hissediyorsunuz. Doğal, değişik olan şeyler de var. Mesela; The Dial Of Destiny, Steven Spielberg tarafınca yönetilmeyen ilk Indiana Jones filmi. Ek olarak seride ilk kez bir filmin senaryosunda George Lucas’ın imzası bulunmuyor.

Yeni Indiana Jones Filmi, Haziran 2023’te Vizyonda

75 yaşındaki Spielberg, bu kez Kathleen Kennedy, Frank Marshall ve Simon Emanuel ile beraber yapımcı olarak vazife yapıyor. Yeniden fragmana dönecek olursak; BBC’de gösterilen Fleabag dizisi ile tanınan Phoebe Waller-Bridge‘i Indiana Jones’un vaftiz kızı Helena olarak görüyoruz. Ford ve Waller-Bridge’in yanı sıra filmimizde Mads Mikkelsen, Boyd Holbrook, Toby Jones, Antonio Banderas ve Thomas Kretschmann benzer biçimde adlar de rol alıyor.

Indiana Jones And The Dial Of Destiny‘nin yönetmenliğini ve senaristliğini, daha ilkin birçok projede beraber çalışan James Mangold, John-Henry Butterworth ve Jez Butterworth üstüne alıyor. Filmin müziklerinde ise serideki öteki maceralarda olduğu benzer biçimde 90 yaşındaki meşhur besteci John Williams’ın imzası bulunuyor. Isterseniz, sözü daha çok uzatmadan, sizleri yeni Indiana Jones filminin fragmanı ile başbaşa bırakalım. The Dial Of Destiny, 30 Haziran 2023 tarihinde sinemalarda olacak.

Indiana Jones And The Dial Of Destiny FragmanıYouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.