Yerli Oyun ‘Market Simulator’ Duyuruldu

0 12

Bugünki makalemizde sizlere Yerli Oyun ‘Market Simulator’ Duyuruldu ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Yerli Oyun ‘Market Simulator’ Duyuruldu ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

İzmir merkezli bağımsız oyun stüdyosu The Pack Studios, Market Simulator isimli en yeni oyunlarını duyurdu. Daha önce Ali Kemal isimli karakteri kontrol ettiğimiz keşif oyunu Under The Moon ve Antik Roma İmparatorluğu döneminde hayatta kalmaya çalıştığımız Ephesus isimli oyunlarla tanıdığımız yerli oyun stüdyosu, bu kez bir simülasyon oyunu ile karşımızda.

Market Simulator, büyük bir şehir merkezinde ufak bir market olarak başladığınız dükkanınızda stok yönetimi, hizmet verme ve git gide marketinizi büyütmekle ilgili tam bir simülasyon oyunu. Bu oyunun temel bileşeni, mağazanızı kendi tarzınıza göre yönetmek olacak. Mağazanız küçük bir market olsa da, kendi tarzınıza uygun olarak istediğiniz gibi dekore edebileceksiniz.

Market Simulator’ı İstek Listenize Ekleyebilirsiniz

Oyunda para kazanmanın anahtarı ise müşterilerinizi memnun etmek ve zamanında hizmet vermek olduğu için zamanla da yarışmanız gerekecek. Müşterileriniz size çok fazla kızarsa, dükkanınızı bir daha tercih etmeyecek. Bu yüzden müşterilerinizi sürekli olarak memnun etmeniz gerekecek. Tabii ki her müşterinin de birbirinden farklı ihtiyacı ve huyu olacak.

İyi miktarda para kazandığınızda ve müşterileriniz artık dükkanınıza sığmamaya başladığında, lansman döneminde Market Simulator’da yer alacak 4 farklı market çeşidi ile zamanla işlerinizi bir adım ileriye taşımanız gerekecek. Son olarak, oyunu minimum ayarlarda oynamak için Intel Core i5 4590 işlemci ve NVidia GeForce GTX 960 ile en az 8 GB RAM’e ihtiyacınız olacak.

İzmir merkezli yerli oyun stüdyosunun oyunu ilginizi çektiyse, Market Simulator Steam sayfasını ziyaret etmeyi ve oyunu istek listenize eklemeyi unutmayın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.