You 4. Sezondan Hareketli Poster

0 5

Bugünki makalemizde sizlere You 4. Sezondan Hareketli Poster ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda You 4. Sezondan Hareketli Poster ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Netflix, sevilen gerilim dizisi You 4. sezon için yeni bir poster yayınladı. Dizi, çeşitli kadınlara odaklanan ve onları takıntı haline getiren tehlikeli Joe karakterini konu alıyor. You 4. sezon posterine baktığımızda, Joe karakterinin cinayetlerini Avrupa’ya taşımaya başlayacağını gözlemliyoruz. Bir önceki sezonda Joe, karısı Love’u öldürmüştü. Hayranların gözdesi Love’ın ölümünün yer aldığı You 3. sezondaki korkunç sona rağmen, seri katil oğlu Henry’yi mahalledeki bir çifte bıraktı ve gitti.

Joe sadece ailesini ve evini değil, Amerika Birleşik Devletleri’ni de terk etti ve en son, sevgilisi Marienne’in peşinden Paris’e taşındı. You 4. sezon, büyük ölçüde Joe’nun Marienne’i arayışına odaklanacak. Çünkü dizinin üçüncü sezonunda Joe, oğlu için sağlıklı bir ebeveyn olmadığı kanısına varıp oğlunun sevgi dolu bir ortamda büyümesi için büyük bir karar vermişti. Bu yüzden yeni sezonda başka bir kadın saplantısı olur mu tam emin değilim.

You 4. Sezon’da Profesör Joe’ya Hazır Olun

You 4. sezonda Joe karakteri yeni bir kimliğe bürünecek. Profesör Jonathan Moore olarak Londra’da yaşam sürecek olan katil başrol, dürtülerine göre hareket etmek yerine akademik takılmayı tercih edecek. Ancak ben de dahil birçok hayran, Joe’nun yeni sezonda yine bir kadına takıntılı bir hayranlık besleyeceği konusunda endişe duyuyor.

Tam olarak detayları belirlenmese de, Joe karakteri Paris ve Londra arasında gidip gelecek ve bu sırada sürekli kimlik değiştirecek. Diziye yeni bir heyecan katılacak olması oldukça güzel. Psikolojik gerilime ilgi duyanlara mutlaka You dizisini öneriyorum. Ben neredeyse her bölümünde daha da şaşırıyordum ve bir sonraki bölümü heyecanla açıyordum.

Dizinin yeni sezonu iki kısım halinde yayınlanacak. İlk kısım 10 Şubat 2023‘te, ikinci kısım ise 10 Mart 2023‘te Netflix‘te yayınlanacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.