Yüzüklerin Efendisi’nin Ücretsiz Oyunu Geliyor! EA Duyurdu

0 34

Yüzüklerin Efendisi’nin Ücretsiz Oyunu Geliyor! EA Duyurdu

Yüzüklerinin efendisinin mobil oyunu çıkıyor. Üstelik oyunu EA yapıyor. Electronic Arts tarafından orta dünyada geçecek ok beklenen bir oyun geliyor. The Lord of the Rings: Heroes of Middle – Earth isimli oyun, bir mobil oyun olacak ve ücretsiz olarak sunulacak.

Yüzüklerin Efendisi: Orta Dünya Kahramanları isimli oyun RPG oyunu olarak çıkacak ve EA tarafından yapılıyor. EA Capital Games tarafından geliştirilen oyun, ücretsiz olarak sunulacak. 2015 yılında yayınlanan Star Wars: Galaxy of Heroes isimli mobil RPG oyunun yapımını da aynı stüdyo üstlenmişti. Bu oyun da çok başarılı olmuştu. Geliştirmenin aynı stüdyo tarafından yapılması oyuncuların heyecanını artırıyor.

The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth Neler İçerecek?

The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth sadece Yüzüklerin Efendisi’nden değil aynı zamanda Hobbit’ten de karakterleri de içerecek. Bunun yanı sıra toplama sistemi ve sıra tabanlı strateji de barındırıyor. RPG bir oyun olarak aynı zamanda sürükleyici hikaye anlatımı ile oyuncuları kendisine bağlamayı hedefliyor. EA tarafından yapılan bir açıklamada oyunun Tolkien’in dünyasından çeşitli güzel hikayeler barındıracağı ve oyuncuların da Orta Dünya’da amansız düşmanlara karşı savaşacağı açıklandı. Belirtmek gerekir ki oyunda mikro dönüşümler olması bekleniyor. Çünkü Heroes of Middle-earth ücretsiz bir mobil oyun olarak sunuluyor.

Orta Dünya Macerası Başlıyor

EA tarafından yayınlanacak olan Heroes of Middle-earth oyunu hem Yüzüklerin Efendisi hem de Hobbit hayranlarını cezbetmeyi hedefliyor. Oyunda tamamen her anın dolu dolu geçmesi amaçlanıyor. Aynı zamanda özgün bir deneyim sunacak ve farklı karakterler ile oynama imkanı sunacak. EA tarafından Yüzüklerin Efendisi Fetih oyunundan sonra yapılan ilk LOTR oyunu olma özelliğini taşıyacak oyunda pek çok içerik yer alacak. EA tarafından oyunun beta testlerine bu yaz başlanılması planlanıyor. Bu testler sadece sınırlı bir bölge için sunulacak. Oyunun piyasa sürülmesi bu yıl içerisinde planlanırken bir başka LOTR oyunu da bu yıl çıkabilir. Daedalic tarafından yayınlanacak aksiyon-macera kategorisindeki The Lord of the Rings Gollu oyunu da 2022 yılında piyasaya sürülecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.