Zendaya, Dune 2 Setinden Fotoğraf Paylaştı

0 13

Bugünki makalemizde sizlere Zendaya, Dune 2 Setinden Fotoğraf Paylaştı ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Zendaya, Dune 2 Setinden Fotoğraf Paylaştı ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Çekimleri temmuz ayında başlayan Dune 2‘nin setinden bir fotoğraf yayınlandı. Merakla beklenen devam filminin çekimleri Budapeşte, Ürdün ve İtalya gibi çeşitli yerlerde yapılacak. Dün Zendaya, Abu Dabi’deki konumun perde arkasını paylaştı.

Zendaya, Instagram hikayesinde Arrakis’teki pitoresk gün batımını gösteren bir ön izleme paylaştı. Kurgusal bir çöl dünyası olan Arrakis, Dune evrenindeki en büyük hazine olan baharatı nedeniyle filmin önemli bir parçası. Sert gezegen, Chani Kynes adlı bir Fremen olan Zendaya’nın karakterinin evi. Yani Dune 2’de önemli bir yer kaplaması muhtemel.

Zendaya’nın Dune 2’de Büyük Rolü Olacak

Zendaya’nın paylaştığı görsel.

Devam filminin çekimleri bu yılın Temmuz ayında Budapeşte, Macaristan’da başladı. İtalya, Altivole’de mimar Carlo Scarpa tarafından tasarlanan Brion mezarında da ön çekimler yapıldı. İlk Dune filmi, pandemiden sonra sinemalara açılan ilk filmlerden biri olmasına rağmen dünya çapında gişede 401 milyon dolar hasılat yaptı.

Sinematografi, kurgu, görsel efektler, prodüksiyon tasarımı, film müziği ve ses dallarında Oscar ödülleri kazandı. Ayrıca En İyi Film Ödülü’ne aday gösterildi. Devam filmi, Dune’un başarısının ardından hemen yeşil ışık yaktı.

Zendaya ve ekibi şimdi bir kez daha kumlu arazide prodüksiyonun derinliklerine inmeye başladı. Zendaya’nın lk filmdeki rolü küçük bir yardımcı roldü ama Dune 2’de yardımcı kahraman olacak. Başrol oyuncusu Timothee Chalamet ise yaptığı açıklamada, “Zendaya, ilk filme kattığı güzelliği şimdi daha fazlasıyla ikinci filme taşıyacak ki bu harika” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.